KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156040
nr 1415 6040
Gustav Adon Johansson
(1922-1998), Sverige
Oljemålning, Domherrar. Signerad. Olja på duk, 37x45, yttermått inklusive ram: 53x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:06:42
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)